Osnovna škola Ivana Kukuljevića Belišće

GRAD BELIŠĆE

« Srpanj 2018 »

Predbožićno raspoloženje u knjižnici PŠ Veliškovci
Autor: Dajana Vinković, 19. 12. 2017.

U prosinac su učenici „ušli“ izradom prigodnog panoa - adventskog kalendara u suradnji s učenicima i time započeli odbrojavati dane do Nove godine. Misli koje su odabrali za njihov pano „31 dan do 2018. godine – misao za svaki dan“, možete pročitati ovdje.

6. prosinca, u knjižnici je radio Sveti Nikola. Kako je izgledao taj dan, pogledajte ovdje.

Izložili su prigodne knjige povodom nadolazećeg zimskog odmora učenika pod nazivom „Zima + dobra knjiga + čaj = :)“, uz prijedlog čajeva.

Učenici su dobili priliku od pomiješanih riječi božićnih pop pjesama sastaviti svoju. Kako je to izgledalo, pogledajte ovdje.

Pojedini učenici su samoinicijativno izrađivali i donosili božićne ukrase u knjižnicu (božićni vijenac, adventski vijenac, svijećnjaci...), dok su ostali pomagali u ukrašavanju knjižnice.

Organizirali su božićni nagradni natječaj „Kako drugima uljepšati Božić“, u nadi da prijedlozima nadahnemo sve oko nas. Ukoliko još uvijek ne znate kako ljudima oko sebe uljepšati Božić, pokušajte s nekim od ovih prijedloga.

Sretan Božić i 2018. godinu, žele vam učenici i djelatnici PŠ Veliškovci!

Knjižničarka Iva Sopka