Osnovna škola Ivana Kukuljevića Belišće

GRAD BELIŠĆE

« Listopad 2018 »

Proljetna modna revija 2018. u PŠ Veliškovci
Autor: Dajana Vinković, 17. 5. 2018.

Sredinom travnja, u knjižnici područne škole u Veliškovcima započeo je Nagradni natječaj za najbolji crtež proljetne odjeće – Proljetna modna revija 2018. Sve do sredine svibnja, sudjelovati su mogli svi učenici i to s neograničenim brojem prijedloga proljetnih modnih kreacija. Prikupljeno je 67 prijedloga.

Odluku o najboljem crtežu nije bilo jednostavno donijeti, zbog čega je knjižničarka zatražila pomoć Lidije Lovrenčić Hosi, nastavnice likovne kulture u područnoj školi.

Odlučeno je da su pobjednici:

1. Veronika Talafuk (6.e raz.)

2. Katarina Torjanac (7.e raz.)

3. Sara Salajić (3.e raz.)

U konkurenciju za nagradu ušli su i crteži A. Planinac (4.e raz.) i M. Torjanac (5.e raz.), a posebnu pohvalu zaslužila je Veronika Talafuk koja se na natječaj prijavila sa 17 lijepih i prihvaćenih radova.

Sve učeničke radove možete pogledati ovdje.

Proljetna modna revija 2018. u PŠ Veliškovci
Autor: Dajana Vinković, 17. 5. 2018.

Odlučeno je da su pobjednici:

1. Veronika Talafuk (6.e raz.)

2. Katarina Torjanac (7.e raz.)

3. Sara Salajić (3.e raz.)

Sve učeničke radove možete pogledati ovdje.