U鑕nici 2.b u Cinestaru Osijek
Autor: Dajana Vinkovi, 10. 10. 2018.

Nagradni izlet u Osijek i posjet Cinestaru dobili su 鑕nici 2. B razreda jer su ponovno pokazali najbolje rezultate u sakupljanju starog papira.

Nagra饀je ih Unijapapir d.o.o  Osijek te su u鑕nici i ovaj puta oduševljeni kino predstavom i prekrasnim animiranim filmom o biku Ferdinandu.

Predivna pri鑑 o divnom i nje緉om biku Ferdinandu nije ostavila u鑕nike ravnodušnim. Divovski bik koji više voli mirisati cvije鎒 nego boriti se s drugim bikovima  osvojila je srca milijuna ljudi diljem svijeta. Poruka prijateljstva i prihva鎍nja širila se kino dvoranom, a u鑕nici su  po緀ljeli  da se pri鑑 ne završi te su poneki po緀ljeli pogledati film još koji puta. Nakon predstave u鑙telj je obe鎍o u鑕nicima da 鎒 prona鎖 i pro鑙tati i originalnu pri鑥 Leafa i Lawsona Pri鑑 o Ferdinandu nastala još davne 1936. godine.

Kao gosti na kino predstavu pozvano je nekoliko u鑕nika iz 6. B razreda koji su svesrdno pazili na male u鑕nika iz drugog razreda i širili poruku prijateljstva cijelim putem. Hvala im što su bili s nama i pomagali našem u鑙telju.

Do nekog sljede鎒g putovanja, poruke priateljstva i prihva鎍nja šalju svima u鑕nici drugog i šestog B razreda.

A veliko hvala onima koji su nam omogu鎖li ovakav lijepi do緄vljaj.