Da sam ja gradona鑕lnik - Zajedno za bolje Beli规e
Autor: Dajana Vinkovi, 22. 5. 2017.

U petak, 19. svibnja 2017. u鑕nici 4.b razreda sa svojim u鑙teljem Zdravkom Katalini鎒m posjetili su Gradsku upravu grada Beliš鎍 gdje ih je ugostila i primila zamjenica gradona鑕lnika Ljerka Vu鑛ovi. Tijekom cijele školske godine u鑕nici su marljivo radili na projektu pod nazivom “Zajedno za bolje Beliš鎒” u kojem su, potaknuti razvojem i napretkom  grada, dali  svoje komentare i konkretna zapa綼nja o mogu鎛ostima za još ljepši i ure餰niji grad.

Kroz prezentaciju, zamjenica gradona鑕lnika upoznata je s prijedlozima  i savjetima za promjenom Beliš鎍 kako bi on postao još ljepši i ugodniji za 緄vot. U鑕nici su sa svojim konkretnim pitanjima zaposlili zamjenicu gradona鑕lnika koja im je s radoš鎢 odgovarala na sva pitanja i prijedloge koje su postavili sami u鑕nici. Najviše su  po緀ljeli posjetiti  mjesto na kojem se donose va緉e odluke o gradu, odnosno mjesto gdje radi gradona鑕lnik. Zamjenica  gradona鑕lnika  povela  je sve u鑕nike u ured gradona鑕lnika Beliš鎍 Dinka Buri鎍 gdje je uslijedilo prigodno fotografiranje i darivanje. U鑕nici su zamjenici darovali buket cvije鎍 i ru鑞o izra餰no srce sa logom razreda 4.b, a svi u鑕nici dobili su prigodne poklone i obilje緅a Beliš鎍 kao Europskog grada sporta za 2017. godinu. Nekoliko u鑕nika sjelo je u stolicu gradona鑕lnika i po緀ljelo rukovoditi gradom. Kako im je to pošlo za rukom pogledajte u odabranim fotografijama. Svi su sretno i veselo zaklju鑙li da je ovo bilo jedno korisno i uspješno dru緀nje koje bi rado i s veseljem ponovili i idu鎒 godine.