« Sije鑑nj 2018 »

Dokumenti za prikaz

NA NATJE華J ZA PRIJEM U菼TELJA DEFEKTOLOGA od 23. 11. 2017. primljena je, na odre餰no vrijeme, Monika Jurkin, mag.prim.obraz.

NA STRU萅O OSPOSOBLJAVANJE BEZ ZASNIVANJA RADNOG ODNOSA PRIMLJENI SU:

Sara Ili鑙 - za zvanje u鑙telja engleskog jezika

Patricija Horvat i Tena Pavlekovi - za zvanje u鑙telja razredne nastave.

JAVNI POZIV ZA STRU萅O OSPOSOBLJAVANJE U菼TELJA ENGLESKOG JEZIKA, - BEZ ZASNIVANA RADNOG ODNOSA (vidi popis dokumenata)

OBAVIJEST KANDIDATIMA PRIJAVLJENIM NA NATJE華J ZA U菼TELJA MATEMATIKE - 1/2 radnog vremena - na neodre餰no

Na osnovi prethodne suglasnosti Školskog odbora od 5. listopada 2017. godine na radno mjesto u鑙telja matematike s 1/2 radnog vremena

primljena je KRISTINA MIRKOVI, magistra matematike i informatike iz Valpova.

OBAVIJEST KANDIDATIMA PRIJAVLJENIM NA NATJE華JE:

Na osnovi prethodne suglasnosti Školskog odbora od 12. rujna 2017. godine izabrani su sljede鎖 kandidati:

a) na natje鑑j za u鑙telja tjelesne i zdravstvene kulture (neodre餰no-puno radno vrijeme) - TEA GALI, magistra kineziologije, iz Beliš鎍

b) na natje鑑j za stru鑞og suradnika knji緉i鑑ra (neodre餰no - nepuno 1/2 radno vrijeme) - IVA SOPKA, magistra informatologije iz Kitišanaca

c) na natje鑑j za u鑙telja defektologa (na odre餰no vrijeme - za zamjenu J.Bogdan) - JELENA 萇LAKOVI, u鑙teljica razredne nastave iz Bistrinaca

d) na natje鑑j za u鑙telja defektologa (na odre餰no vrijeme - za zamjenu S.Toki) - ANA JELKI, magistra primarnog obrazovanja iz Bistrinaca

e) na natje鑑j za u鑙telja razredne nastave (na odre餰no vrijeme - za zamjenu M.Šar鑕vi) - ZDRAVKA MAJDENI, magistra prim. obrazovanja iz    萺nkovaca

23. NATJE華J ZA IZBOR I IMENOVANJE RAVNATELJA/RAVNATELJICE - vidi u dodanim dokumentima

22.  Obavijest kandidatima :

Na osnovi prethodne suglasnosti ŠO na radno mjesto u鑙telja defektologa, na odre餰no vrijeme (do najdu緀 5 mj), a prema natje鑑ju od 7. o緐jka

2017. godine izabrana je ANA JELKI.

21. Objavljen je natje鑑j za izbor u鑙telja defektologa (edukatora-rehabilitatora), na odre餰no vrijeme (vidi prilo緀ne dokumente).

20. Na osnovi prethodne suglasnosti ŠO na radno mjesto u鑙telja defektologa, na odre餰no vrijeme (do najdu緀 5 mj), a prema natje鑑ju od 13. 03. 2017. izabrana je JELENA 萇LAKOVI.

19. Natje鑑j za izbor u鑙telja defektologa (edukatora-rahabilitatora) na odre餰no vrijeme (vidi prilo緀ne dokumente)

18. Obavještavaju se kandidati prijavljeni na natje鑑j za u鑙telja/u鑙teljicu matematike na odre餰no vrijeme što je objavljen 4. 11. 2016. godine, da je, na osnovi prethodne suglasnosti Školskog odbora, izabrana KRISTINA MIRKOVI, magistra edukacije matematike i informatike iz Valpova.

17. Natje鑑j za u鑙telja/u鑙teljicu matematike, na odre餰no vrijeme objavljen je 3. studenog 2016. godine (vidi prilo緀ne dokumente).

16. Obavještavaju se kandidati prijavljeni na natje鑑j za izbor u鑙telja/u鑙teljice tjelesne i zdravstvene kulture na neodre餰no vrijeme što je objavljen 21. listopada 2016. godine, da je - uz prethodnu suglasnost Školskog odbora od 2. studenog 2016. godine - izabran Ivan Oreškovi, magistar kineziologije iz Beliš鎍.

15. Obavještavaju se kandidti prijavljeni na javni poziv za prijem  pomo鎛ika u nastavi u okviru javnih radova da je u skladu s Pozitivnom ocjenom Hrvatskog zavoda za zapošljavanje od 18.10.2016.  (klasa: 103-05/16-01/2341) i uz prethodnu suglasnost Školskog odbora, za rad izabrana Sara Sraki, iz Valpova po鑕vši od 25. 10. 2016. godine.

14. Natje鑑j za izbor u鑙telja tjelesne i zdravstvene kulture - 1 izvršitelj na neodre餰no vrijeme s punim radnim vremenom

13. Obavijest kandidatima da je u povodu oglasa za stru鑞o osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa za radno mjesto u鑙telja razredne nastave predlo緀na kandidatkinja ANDREA FEKETE, magistra primarnog obrazovanja

12. Obavijest kandidatima na natje鑑j za izbor u鑙telja-defektologa (edukatora-rehabilitatora) na odre餰no vrijeme

U skladu sa 鑜. 107. to鑛om 11. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi za rad na radnom mjestu u鑙telja defektologa izabrana  je   JELENA 萇LAKOVI, diplomirana u鑙teljica

11. Javni poziv za zapošljavanje pomo鎛ika/pomo鎛ice u nastavi - 23. rujna 2016.

10. Javni poziv za stru鑞o usavršavanje bez zasnivanja radnog odnosa - u鑙telj RN - rok od 13. do 21. rujna 2016.

9. Natje鑑j za u鑙telja defektologa - Rok od 13. do 21. rujna 2016.

8. Javni poziv Osje鑛o-baranjske 緐panije (natje鑑j za pomo鎛ike u nastavi)

7. Natje鑑j za prijem na stru鑞o osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa za zvanje: u鑙telj matematike. Rok: 8. - 15. o緐jka 2016.

6. Obavijest kandidatima

Na javni poziv za prijem na stru鑞o osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa za vjerou鑙telja predlo緀na je kandidatkinja: Ana Maria Runje, magistra teologije,  a za knji緉i鑑ra: Tamara Jozi, magistra informatologije.

5. Obavijest kandidatima

Na oglas u vezi financiranja zapošljavanja nezaposlenih osoba u javnom radu "Mladi za mlade" - pomaga u nastavi predlo緀n je Kristijan Goli, maturant gimnazije.

4. Javni poziv za prijem na stru鑞o osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa za knji緉i鑑ra

3. Javni poziv za prijem na stru鑞o osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa za vjerou鑙telja

2. Natje鑑j za u鑙telja/u鑙teljicu razredne nastave na odre餰no vrijeme do povratka radnice s porodnog dopusta

Izme饀 kandidata prijavljenih na natje鑑j od 1. prosinca 2015. godine, na radno mjesto u鑙telja razredne nastave, na odre餰no vrijeme, uz prethodnu suglasnost Školskog odbora, primljena je kandidatkinja: ZDRAVKA MAJDENI, magistra primarnog obrazovanja.

1. Natje鑑j za u鑙telja razredne nastave na odre餰no vrijeme - 12. studenoga 2015.

Obavijest o izabranom kandidatu na natje鑑j za prijem u鑙telja razredne nastave na odre餰no vrijeme

Izme饀 kandidata prijavljenih na natje鑑j od 12. studenog 2015. godine, na radno mjesto u鑙telja razredne nastave na odre餰no vrijeme, uz prethodnu

suglasnost Školskog odbora, primljena je kandidatkinja: ANA JELKI, magistra primarnog obrazovanja iz Beliš鎍.