« Listopad 2018 »

Povratak na prethodnu stranicu Ispi筰 鑜anak Po筧lji prijatelju
Svjetski dan u鑙telja - 5.listopada
Autor: Dajana Vinkovi, 5. 10. 2017.

Pro鑙tajte što su u鑕nici 3.e razreda iz podru鑞e škole u Veliškovcima na kreativnoj radionici sa školskom knji緉i鑑rkom napisali o tome što ih je u鑙teljica nau鑙la, zašto je vole, što bi u鑙nili da se sutra probude kao u鑙telji te zašto neki od njih 緀le biti u鑙telji.

Njihove odgovore i 鑕stitke mo緀te pogledati ovdje.

Obilje綼vanje Svjetskog dana u鑙telja potaknuo je UNESCO 1994. godine, kako bi se svim obrazovnim djelatnicima svijeta odalo priznanje za njihov rad. Mnogi od njih rade u iznimno teškim uvjetima, a njihova profesija je nerijetko podcijenjena iako su temelj razvitka društva. Jedino obrazovanje pru綼 obe鎍nje boljeg 緄votnog standarda, dok kvalitetno obrazovanje pru綼ju ne samo stru鑞i, nego i cijenjeni obrazovni djelatnici.

Izvor 1, Izvor 2

[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispi筰 鑜anak Ispi筰 鑜anak | Po筧lji prijatelju Po筧lji prijatelju ]
Povratak na prethodnu stranicu Ispi筰 鑜anak Po筧lji prijatelju
Svjetski dan u鑙telja - 5.listopada
Autor: Dajana Vinkovi, 5. 10. 2017.

Njihove odgovore i 鑕stitke mo緀te pogledati ovdje.

Izvor 1, Izvor 2