Donacija knjiga 筴olskoj knji緉ici u Veli筴ovcima
Autor: Dajana Vinkovi, 21. 2. 2019.

Gradska knji緉ica i 鑙taonica Beliš鎒 je od kraja sije鑞ja do 14. velja鑕 provodila akciju prikupljanja knjiga povodom Me饀narodnog dana darivanja knjiga koji se obilje綼va baš 14. velja鑕.

Beliš鎍nske knji緉i鑑rke Jasna Cukrov Andriši, Vlasta Putar i Dijana Miliši-Ze鑕vi, ove godine su odlu鑙le prikupljene knjige donirati Dje鑚em domu Klasje, Poludnevnom boravku Bistrinci i školskoj knji緉ici u Veliškovcima.

Ovo nije prvi put da su knji緉i鑑rke obradovale u鑕nike naše škole. Naime, ve su prošle godine školskoj knji緉ici poklonile mnogo knjiga i filmova, o 鑕mu više mo緀te pro鑙tati ovdje.

Knji緉ice u okviru nacionalne kampanje “萯taj mi” ovakvim akcijama prikupljanja o鑥vanih slikovnica i knjiga za djecu pozivaju sve gra餫ne na darivanje novih i rabljenih knjiga, kako bi pomogli onima koji nemaju dovoljno naslova i omogu鎖li najmla餴ma da 鑙taju lijepe i zanimljive knjige od najranije dobi.

Od srca hvala knji緉i鑑rkama Gradske knji緉ice i 鑙taonice Beliš鎒 na današnjem posjetu, ugodnom dru緀nju i svim knjigama i društvenim igrama kojima su obradovali u鑕nike naše škole.